Ranking TOP5 świeczek ozdobnych

Kto z nas nie lubi umilić sobie wieczoru, zapalając świece, robiąc pyszną herbatę albo otwierając dobre wino? Zimą dni są krótkie, ciemność nadchodzi bardzo szybko, a wtedy wielu z nas szuka ratunku przed przygnębieniem i zniechęceniem wiążącym się z małą ilością światła słonecznego. Rutyna wkrada się do naszych domów, odbierając nam poczucie zadowolenia. A co, gdyby odczarować ten stan i sprawić, że polubimy te długie wieczory? Na ratunek idą nam właśnie świece. I to nie byle jakie świece, bo ilość kształtów, kolorów i zapachów, które mają wprawić nas w pogodny nastrój, jest na rynku ogromna. Na co zwracać uwagę przy zakupie świeczek zapachowych?

Świece ozdobne- na co zwracać uwagę?

Pierwszą rzeczą na jaką powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze świecy ozdobnej jest jej wygląd oraz olejek aromatyczny używany do produkcji. Jak bardzo intensywna jest ta woń? Czy nie masz alergii na dodatki zapachowe? I czy w ogóle lubisz takie aromaty? Jeżeli nie, polecamy świece ozdobne bezzapachowe. Drugim kryterium, jakie warto rozważyć, jest sam materiał, z którego wykonane są świece. Do najbardziej popularnych na rynku należą świece sojowe i parafinowe. Sojowe są zdecydowanie bardziej naturalne i dłużej się spalają. Jeżeli decydujesz się na parafinę, zwracaj uwagę, aby była ona najlepszej jakości. Kolejnym czynnikiem jest już kształt i forma, w jakich występują najlepsze świecie ozdobne. Tu musisz się zastanowić, do czego ma Ci służyć dana świeczka. Czy postawisz ją jako ozdobę na stole? Czy zamierzasz udekorować jakiś stroik albo kompozycję? Jak często będziesz zmieniał jej miejsce? Czwartym z kolei wyznacznikiem jest obecnie to, czy zależy Ci na wspieraniu krajowych marek i lokalnych przedsiębiorców? Kryzys, jaki zapanował na świecie sprawił, że większą wagę przywiązujemy do wyrobów „made in Poland” czy rękodzieła, niż masowych produkcji z zagranicy. I ostatnią sprawą, którą zapewne rozważysz, jest cena. To jest już kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników, dlatego pozostawiamy ocenę Tobie.

Świece ozdobne ranking- TOP 5

Po przeanalizowaniu powyższych kryteriów przechodzimy do sedna sprawy. Do Ciebie należy więc ostateczna decyzja. Oto Ranking pięciu świec – wszystkie są wykonywane ręcznie i niepowtarzalne. To wspaniała propozycja dla osób, które cenią sobie oryginalność i wyjątkowość produktów, którymi się otaczają. Jak zapewnia producent, każda świeca jest unikatowa, a średni czas jej spalania to 30 godzin. Świece są wykonane z najwyższej jakości parafiny o zaolejeniu 0,5-1,0%. Największym atutem tego rękodzieła jest zdecydowanie niebanalny kształt

Firmy produkujące świece konkurują we wzorach opakowań, oryginalnych zapachach i składnikach. Czym jeszcze zaskoczą nas w przyszłości? Na co stawiasz- na unikatowość czy markę? W prawdziwym oceanie możliwości można utonąć, dlatego dobrze przy zakupie swoich upragnionych świeczek szukać sprawdzonych, takich jak te, które oferuje Iskracandle.