Regał schodkowy - praktyczny sposób przechowywania!
2017-02-14 / Wyposażenie / komentarzy

Szukasz praktycznego regału o minimalistycznej formie? Model schodkowy doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach różnego typu – podpowiadamy kilka pomysłów na jego wykorzystanie!

Regał schodkowy – czym się charakteryzuje?

Designerski, nowoczesny, a zarazem uniwersalny i praktyczny, wykonany jest z laminowanej płyty meblowej, dostępnej w jasnym i ciemnym wybarwieniu. Posiada dziesięć półek zamkniętych i cztery otwarte, zapewniając tym samym dużą przestrzeń do przechowywania. Wymiary tych pierwszych wynoszą 32x33 cm, drugie zaś mogą pozostać puste lub zapełnione wyższymi przedmiotami. Regał jest wyposażony w gumowe podstawki, które zapewniają optymalną stabilizację i nie rysują podłogi. Wysokość mebla to 145 cm, a szerokość – 140 cm.

 

Regał schodkowy – zastosowanie w domu i w firmie

Dzięki prostej formie regał wyróżnia się szerokimi możliwościami aranżacyjnymi, które pozwalają na jego wykorzystanie w pomieszczeniach o różnego typu przeznaczeniu:

  • w salonie: jako miejsce na książki, filmy, lampkę, świeczki, zdjęcia, dekoracje itp.,

  • w sypialni: na biżuterię, mini – biblioteczkę, podręczne przedmioty i akcesoria,

  • w pokoju dziecięcym: na zabawki, dziecięce ubrania i ozdoby,

  • w garderobie: na ubrania, buty, torebki; miejsce na kosze i pudełka do przechowywania,

  • w biurze: na dokumenty, segregatory, akcesoria biurowe,

  • w garażu: miejsce na narzędzia, akcesoria, kartony.

 

Regał schodkowy można zamówić również w komplecie z kolorowymi szufladami wiklinowymi i pojemnikami, dopasowanymi do wymiarów półek. Takie połączenie daje dodatkowe możliwości aranżacji i pozwala schować w jednym miejscu rzeczy, które nie powinny być widoczne: płyty, dokumenty, zabawki czy mniejsze części garderoby. Barwne pojemniki w różnych kolorach najlepiej zaprezentują się w dziecięcym pokoju, zaś estetyczne wiklinowe kosze – w sypialni, salonie lub garderobie. Regał schodkowy sprawdzi się również jako element wyposażenia biur, firm prywatnych, szatni i innych miejsc publicznych, wymagających uniwersalnego mebla do przechowywania. W komplecie można nabyć mniejsze regały, szafkę nocną i wiszącą oraz szafkę RTV. Meble mogą być łączone w dowolnej konfiguracji, dopasowanej do wielkości i charakteru pomieszczenia. Najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach i przypadną do gustu osobom, stawiającym na minimalizm połączony z praktycznym zastosowaniem i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi.

Portalbudowniczy.pl - Twój dom, Twoje miejsce