Nowe mieszkania na Bemowie w Warszawie zachęcają promocjami. Przed zakupem sprawdź dewelopera
2018-10-03 / Nieruchomości / komentarzy

W ofercie warszawskich deweloperów można znaleźć eleganckie i funkcjonalne mieszkania na Bemowie. Które inwestycje cieszą się największym powodzeniem?

Bemowo to jedna z tych dzielnic, w którą warszawscy deweloperzy inwestują bez cienia wątpliwości w powodzenie swojego przedsięwzięcia. Wciąż powstają tu mieszkania przeznaczone zarówno dla singli, studentów, osób pracujących, jak i rodzin z dziećmi. Oferta jest naprawdę różnorodna i szeroka, sprawdźcie zresztą sami: http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/. Część mieszkań objęta jest promocjami. Kawalerkę lub wielopokojowy lokal można kupić za atrakcyjną cenę. Dlatego jeśli szukasz mieszkania na Bemowie, nie zwlekaj długo z decyzją, bo inni mogą Cię wyprzedzić.

 

Wstępny research

Bardzo ważną rzeczą jest wstępny research przed zakupem mieszkania. Należy pozyskać jak najwięcej informacji na temat interesującego nas dewelopera. Źródłem wiedzy mogą być portale branżowe, tematyczne fora dyskusyjne, prasa specjalistyczna itp. Nie ma co kupować lokalu w ciemno. Co jeśli budynek obarczony jest poważnymi błędami konstrukcyjnymi? Dlatego zanim podejmiesz decyzję, zorientuj się, czy dotychczasowe inwestycje danego dewelopera zakończyły się powodzeniem i czy mieszkania oddane do użytku znajdują nabywców.

 

Jak sprawdzić dewelopera?

Nie każdy deweloper w równym stopniu zasługuje na zaufanie. Przy zakupie mieszkania należy być ostrożnym i mieć się na baczności. Zwłaszcza jeśli deweloper wycenia je nisko. Przed zawarciem transakcji warto sprawdzić wiarygodność danej firmy. Nie tylko zapoznając się z opiniami innych internautów na forach dyskusyjnych. Warto upewnić się, czy przedsiębiorstwo nie ma problemów finansowych i działa legalnie. Można to sprawdzić w Krajowym Rejestrze Długów bądź w wypisie z ewidencji działalności gospodarczej. Wszystkich przedsiębiorców obowiązują regularne składki, dlatego oprócz tego warto też zasięgnąć informacji w ZUS-ie. Przed sprzedażą mieszkania deweloper zobowiązany jest do okazania nabywcy aktu notarialnego dotyczącego własności działki, a także uzyskanego pozwolenia na budowę.

 

Kupno mieszkania to jeden z najważniejszych w życiu wyborów. Zanim podpiszesz umowę, nie zaniedbaj żadnego szczegółu i dokładnie wszystko sprawdź. Czas poświęcony na uzyskanie odpowiednich informacji z pewnością zaowocuje większą pewnością co do kupowanego lokalu.

 

Portalbudowniczy.pl - Twój dom, Twoje miejsce