Energia dla firm
2018-06-11 / Budownictwo / komentarzy

Na rynku jest mnóstwo usługodawców, którzy oferują prąd dla firm. Ale nie wszyscy proponują naprawdę korzystne warunki.

Prowadzenie własnej firmy jest wyzwaniem, które wiąże się ze znacznymi wydatkami. Dlatego w celu zaoszczędzenia pewnej sumy pieniędzy, które można by przeznaczyć na bardziej priorytetowe sprawy, warto skupić się na zredukowaniu kosztów. Najlepiej zacząć od zmiany dostawcy prądu, jeśli tylko mamy możliwość zdecydowania się na lepszą ofertę. W końcu każda firma zużywa ogromne ilości energii elektrycznej – im większe przedsiębiorstwo, tym większe rachunki.

 

Energia dla firm na najwyższym poziomie

Znaczna część polskich przedsiębiorstw albo wcale nie zarabia, albo jest na skraju bankructwa – wskazują na to dane statystyczne. W takiej sytuacji jest rzeczą oczywistą, że zmniejszenie rachunków za prąd może przyczynić się do poprawy sytuacji finansowej firmy. Zmniejszanie kosztów eksploatacyjnych może być doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu zaoszczędzisz sobie, a być i może i Twoim pracownikom wielu kłopotów.

Ale nie tylko w sytuacjach kryzysowych warto zmienić dostawcę energii elektrycznej. Prąd dla firm oferuje tylu usługodawców, że z całą pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie ofertę dostosowaną w jak największym stopniu do swoich potrzeb.

 

Korzystne warunki dla klientów

Dostawcy energii wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w trosce o najwyższą jakość usług dostosowują swoje oferty do potrzeb rynku. Właściciel firmy zainteresowany ofertą danego usługodawcy może wybierać między kilkoma różnymi taryfami. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się m. in. na taryfy: C11 (jednostrefowe) bądź C12 (dwustrefowe). Te dwie grupy dzielą się ponadto na jeszcze liczniejsze odmiany, różniące się od siebie stawkami za 1 kilowatogodzinę w ciągu doby. Przedsiębiorca ma też prawo negocjować cenę, jeśli firma zużywa tyle energii, ile zużywa kilka lub kilkanaście domów jednocześnie. Cena prądu dla firm jest więc w ogólnym rozrachunku niższa. To przywilej godny podkreślenia – mogą z niego korzystać m. in. przedsiębiorstwa produkcyjne lub użytkowe, w których jest duże zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Jeśli więc zależy Ci na podreperowaniu budżetu firmy, zacznij oszczędzanie od wyboru najlepszego operatora: https://poprostuenergia.pl/.

 

Portalbudowniczy.pl - Twój dom, Twoje miejsce